O značce

ČESKÉ, BEZ KOMPROMISŮ

Funkční prádlo bez kompromisů, které bude splňovat vysoké nároky nejen na kvalitu střihu, ale také na materiál. Těmito požadavky jsme se řídili při vývoji a výrobě vlastní produktové řady funkčního prádla značky SCUTUMWEAR.

 

 

TESTOVÁNO V PEKLE PRO VÁŠ NEBESKÝ KOMFORT

Kvalitní první vrstva oblečení je pro aktivní pohyb klíčovým článkem, bez kterého vám nebudou správně fungovat další vrstvy. Se stále se zvyšující poptávkou na spodní prádlo ze strany profesionálů z řad policie, armády, ale i vyznavačů aktivního životního stylu, jsme se rozhodli vytvořit vlastní produktovou řadu, která by vycházela z přesných požadavků našich zákazníků.
Na trhu můžete najít nepřeberné množství funkčního spodního prádla, ale u běžných komerčních značek naši zákazníci naráželi na nevyhovující střih či materiál, který nevydržel dlouhodobou vysokou zátěž.


Rozhodli jsme se tedy využít poznatků zákazníků, jejich připomínek, co by funkční prádlo mělo splňovat a vyrazili jsme za naším obchodním partnerem, který nejen šije, ale také vyrábí látky přímo v České republice. Díky této úspěšné spolupráci se nám podařilo vytvořit český produkt, který při svém vzniku neopustil hranice naší země.